به وب اپ خوش آمدید
تعداد بازديد: 1720 بار

مدیریت کاربران

سرفصل: کاربران، ایمیل، مديريت پيام‌ها و فهرست نظرات
کاربران

در نرم افزار وب اپ می توان در قسمت "وضعیت کاربران" که در سمت راست صفحه قرار دارد تعداد کاربرانی که هم اکنون مشغول بازدید هستند، تعداد کل کاربرانی که ثبت نام کردند، کاربرانی که حداقل یک بار خرید انجام دادند، کاربرانی که فرایند ثبت نام را ناقص انجام داده اند، کاربرانی که به تازگی (یک ماه پیش) ثبت نام کرده اند و همچنین مدیران سایت را مشاهده کرد.

وب اپ این امکان را به شما می دهد که با کلیک بر روی حرف دلخواه تنها کاربرانی را فهرست کنید که نام آن ها با آن حرف آغاز می شود. برای هر کاربر جنسیت، تصویر، نام، تعداد ورود به سایت، مبلغ خرید، آدرس پست الکترونیکی، تلفن و وضعیت فعلی او در سایت قابل مشاهده است.کلیک بر روی "نام کاربر" منجر به نمایش اطلاعات دقیق او می شود و از طریق این بخش می توان به مدیریت کاربران پرداخت.

بطور مثال می توان کلمه عبور او را تغییر داد، سطح دسترسی او را بالا یا پایین آورد و به فاکتور های خرید او دسترسی داشت. کلیک بر روی آدرس پست الکترونیک کاربر این اجازه را به مدیر می دهد که نامه الکترونیک برای او ارسال کنید.

ایمیل

برای ارسال نامه الکترونیک کافی است آدرس پست الکترونیک فرستنده و گیرنده، عنوان و متن نامه را تایپ کرده و بر روی ارسال کلیک کنید.

نکته: چنانچه از حروف فارسی برای متن نامه استفاده می کنید گزینه "ارسال با فرمت Unicode" را فعال کنید تا گیرنده نامه با خواندن متون با مشکل مواجه نشود.مدیریت پیام‌ها

برای مدیریت پیام ها به روی گزینه مربوطه در قسمت "سایر امکانات" کلیک کنید. هر پیام شامل یک کد، آدرس پست الکترونیک فرستنده یا گیرنده، عنوان نامه و زمان ارسال و یا دریافت می باشد. امکان جواب دادن به پیام ارسال شده یا دریافتی به شخصی دیگر از طریق کلیک بر روی آیکن "پاسخ به این نامه" امکان پذیر است. جهت حذف پیام ها کافی است که چک باکس موارد مدنظر را تیک زده و انتها بر روی دکمه حذف پیام کلیک کنید. برای خواندن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

فهرست نظرات

برای بررسی نظرات به روی گزینه مربوطه در قسمت "سایر امکانات" کلیک کنید. فهرست نمایش داده شده شامل اطلاعاتی نظیر: نام فرستنده، نام آیتم و تاریخ ارسال می باشد. امکان مشاهده اطلاعات فرستنده و نیز آیتم وجود دارد فقط کافیست بر روی نام فرستنده و یا آیتم کلیک کنید تا اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید.

همچنین می توان به مشاهده و ویرایش آن نظر پرداخت و در آخر دستور به نمایش این نظر در کنار آیتم داد.


  
دارای امتیاز از 0 رأی