وب اپ چیست؟

وب اپ یک نرم افزار تحت وب می باشد که با تکنولوژی های پیشرفته (NET Framework and SQLServer.) برنامه نویسی شده است و ابزاری مطمئن و قدرتمند برای توسعه دامنه فروش (فروشگاه الکترونیکی) در شبکه جهانی اینترنت می باشد.

وب اپ با وب سایت های کم هزینه چه تفاوتی دارد؟

وب سایت های کم هزینه در واقع اصلاً هزینه ای ندارند! و متاسفانه افرادی اقدام به فروش نرم افزارهای رایگان می نمایند. وورد پرس، جوملا و ... نرم افزارهایی متن باز و رایگان می باشند که از امنیت مطلوبی برخوردار نیستند و معمولاً در استفاده با محدودیت هایی همراه می باشند چراکه با توجه به نیاز شما طراحی نشده اند و بر خلاف تصور به راحتی قابل توسعه نمی باشند!

برای استفاده از وب اپ چه میزان دانش رایانه ای لازم است؟

شما می توانید با هر سطح دانش، وب سایت خود را خودتان و بدون پرداخت هزینه اضافی به دیگران و استفاده از کمک های خارج از شرکت بروز نمایید و در صورت نیاز دسترسی های متعدد و متنوعی به افراد دیگر برای مدیریت وب سایت بدهید. مدیریت وب سایت در هر کجا و در هر زمان اکنون برای شخص شما نیز فراهم است.

وب اپ متن باز (open source) است؟

نرم افزار وب اپ با شماره ۸۰۱۴۲۷۰۱۶۶۱۷ در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است. وب اپ یک نرم افزار برنامه نویسی شده است و به صورت متن باز و رایگان نمی باشد.