وب اپ چیست؟

وب اپ یک وب‌افزار می‌باشد که با چارچوب NET. و دیتابیس SQLServer برنامه‌نویسی آن از سال 2008 میلادی آغاز شده است و ابزاری مطمئن و قدرتمند برای توسعه دامنه فروش (فروشگاه الکترونیکی) در شبکه جهانی اینترنت می‌باشد.

وب اپ با وب‌سایت‌های کم هزینه چه تفاوتی دارد؟

وب‌سایت‌های کم هزینه در واقع اصلاً هزینه‌ای ندارند! و متاسفانه افرادی اقدام به فروش نرم افزارهای رایگان می‌نمایند. وورد پرس، جوملا و ... نرم افزارهایی متن‌باز و رایگان می‌باشند که از امنیت مطلوبی برخوردار نیستند و معمولاً در استفاده با محدودیت‌هایی همراه می‌شوند چراکه با توجه به نیاز شما طراحی نشده‌اند و بر خلاف تصور برای توسعه نیازمند هزینه‌های پنهان و آشکار می‌باشند!

برای استفاده از وب اپ چه میزان دانش رایانه‌ای لازم است؟

شما می‌توانید با هر سطح دانش، وب‌سایت خود را خودتان و بدون پرداخت هزینه اضافی به دیگران و استفاده از کمک‌های خارج از شرکت بروز نمایید و در صورت نیاز دسترسی‌های متعدد و متنوعی به افراد دیگر برای مدیریت وب سایت بدهید. مدیریت وب‌سایت در هر کجا و هر زمان اکنون برای شخص شما نیز فراهم است.

وب اپ متن‌باز (open source) است؟

نرم افزار وب اپ با شماره ۸۰۱۴۲۷۰۱۶۶۱۷ در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است. وب اپ یک وب‌افزار برنامه‌نویسی شده است و به صورت متن باز و رایگان نمی‌باشد.