به وب اپ خوش آمدید
تعداد بازديد: 1580 بار

ورود اطلاعات

سرفصل: آيتم‌ها، پرونده‌ها، آپلود و آگهی‌ها
آیتم‌ها

تعریف آیتم مهمترین بخش سایت می باشد. شما با استفاده از گزینه ایجاد آیتم جدید می توانید آیتم ها خود را بسازید. ایجاد آیتم در وب اپ بسیار ساده و سریع می باشد.

در ابتدا لازم است برای آیتم مورد نظر یک عنوان چند کلمه ای برگزینید و سپس نوع آیتم خود را از میان ۴ نوع ممکن انتخاب کنید. آیتم ها در سایت می توانند متناسب با موضوعشان حقوقی، حقیقی، تولید یا خبری باشند.

از قسمت اطلاعات وابسته و مستقل می توانید بصورت دلخواه برای آیتم خود عناوین و توضیحات مرتبط تعریف نمایید. برای آشنایی بیشتر با عناوین اینجا را کلیک کنید.

هر آیتم در وب اپ می تواند در ۱۰ طبقه یا زیر طبقه قرار بگیرد. پیشنهاد می شود اگر آیتمی را در زیر طبقه سطح ۲ قرار می دهید، در زیر طبقه سطح ۱ و طبقه اصلی نیز آن را قرار دهید. برای اطلاع از نحوه طبقه بندی سایت اینجا کلیک کنید.

بخش واژه کلیدی یک قسمت بسیار مهم برای سایتتان می باشد. شما با درج کلمات کلیدی مرتبط با موضوع آیتم مورد نظر، این امکان را برای کاربران فراهم می کنید تا در قسمت جستجوی سایت بر اساس کلمات کلیدی بتوانند آیتم یا آیتم هایی که شامل این کلمات هستند را بیابند. همچنین کلمات کلیدی معرف صفحه آیتم شما به موتورهای جستجو هستند که این فرآیند تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت شما دارند.

قسمت آیتم های مرتبط به منظور نمایش آیتم یا آیتم هایی می باشد که می خواهید ذیل یک آیتم برای کاربران نمایش داده شود. برای این کار کافیست در بخش آیتم های مرتبط یک واژه وارد نمایید و در سایر آیتم هایی که می خواهید مرتبط با این آیتم شوند عینا آن واژه را وارد نمایید.

برای هر آیتم می توانید عکس ضمیمه نمایید تا کاربران راحت تر و سریع تر بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند. دقت داشته باشید عکس های خود را مربع و حداقل سایز ۵۰۰ در ۵۰۰ آماده و آپلود نمایید. همچنین می توانید برای هر آیتم در صورت نیاز فایل پی دی اف برای دانلود کاربران ضمیمه کنید.

قسمت خلاصه در واقع خلاصه ای از موضوع آیتم شما می باشد که کاربر می تواند پیش از کلیک بر روی آیتم در یک نگاه از محتوای کلی آن آگاه شود.

شرح و توضیحات قسمتی می باشد که هر آنچه در خصوص آیتم می خواهید منتشر کنید می توانید در آن قرار دهید. این ویرایشگر می تواند از شما کدهای HTML یا JAVASCRIPT نیز دریافت کند.

شما می توانید برای آیتم خود در صورتی که نوع آن تولیدی باشد قیمت تعریف نمایید. همچنین امکان تاریخ درج آیتم (برای آیتم با نوع خبری در سایت نمایش داده می شود.) و انقضاء و حذف آن در سایت فراهم می باشد.

انتخاب جهت پيشنهاد ويژه به آیتم اجازه می دهد تا در صفحه اول سایت شما و منوی سمت راست به عنوان "پیشنهاد شده" قرار گیرد. شما در ادامه می توانید محدودیت هایی در ارسال محصولات به مناطق مختلف ایجاد نمایید.

پرونده‌ها

یکی از ویژگی های وب اپ ویرایش متون مختلف در سایت است. این امکان از طریق گزینه پرونده ها در منوی فوقانی در اختیارتان قرار دارد. متونی نظیر: درباره ما، تبلیغات، ارتباط با ما، پاسخ به پرسش های متداول حریم شخصی، شرایط خدمات، تشکر از خرید، توضیحات پرداخت و راهنمای خرید در بخش های مختلفی از سایت نمایش داده می شود.

وقتی در سرفصل پرونده ها بر روی نام پرونده کلیک می کنید صفحه موجود در لیست پرونده ها دیده می شود که برای ویرایش هر کدام می توانید روی آن کلیک کنید وبه ایجاد محتوای آن بپردازید.آپلود

در وب اپ فایل هایی شامل: تصاویر، انیمیشن، ویدیو و... از منوی Upload مدیریت می شوند. در این قسمت می توانید پوشه ها و فایل های جدید ایجاد کنید و آن ها را به راحتی تفکیک کنید. برای اضافه کردن فایل بر روی گزینه "انتخاب فایل" کلیک کنید و فایل مدنظر را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه "بروزرسانی" کلیک کنید.

برای انتخاب یک پوشه یا فایل کافیست که بر روی آن کلیک کنید. همچنین امکان حذف فایل و پوشه در اختیار شما قرار دارد. هنگامی که بر روی پوشه ای کلیک می کنید برای برگشت به صفحه قبلی باید بر روی آیکن "برگشت به پوشه بالایی" که به رنگ سبز است کلیک کنید.

آگهی‌ها

یکی از راه های کسب درآمد سایت های پربیننده جذب آگهی می باشد. برای نمایش آگهی ها به بخش مربوطه در منوی فوقانی رجوع می کنیم. "لینک آگهی" قسمتی است که آدرس سایت سفارش دهنده در آن قرار می گیرد و معرف مسیری است که پس از کلیک توسط مشتری طی خواهد شد. "عنوان آگهی" را انتخاب کنید و ایمیل کاربر سفارش دهنده را در قسمت "نام کاربری" وارد کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه "بروزرسانی" آگهی مورد نظر فهرست می شود و از این پس امکان ویرایش آگهی و گزارش آمار نمایش و تعداد کلیک میسر خواهد بود.


  
دارای امتیاز از 0 رأی