به وب اپ خوش آمدید
تعداد بازديد: 731 بار
 در مجموع 11 راي

معرفی وب افزار وب اپ

نمایشگاهی: نسخه پُرو استارترفـروشگاهی: نسخه گُلد
وب اپ سایت ساز فروشگاه ساز کسب و کار اینترنتی وب افزار وب اپ در یک نگاه
 • ايجاد طبقه‌بندی كالا و خدمات در سه سطح

 • تعريف تمامی فيلدها به طور پويا

 • معرفی كامل محصولات و مشخصات هر كالا

 • ثبت آرا و نظرات درباره تمامی آيتم‌ها

 • مديريت فروشگاه به طور كاملاً شبكه محور (Web Base)

 • امكان تعريف روش‌های ارسال و محاسبه هزينه آن به طور خودكار در هر فاكتور

 • روش پرداخت متنوع ريالی (تمامی كارت‌های بانك‌های عضو شبكه شتاب)

 • مديريت فاكتورها و فروش و موجودی كالاها

 • تعريف كوپن تخفيف

 • مديريت كاربران

 • مديريت تبليغات

 • مديريت پرونده‌ها

 • گزارش‌های متنوع فروش و آمار بازديد و ...

 • امكان ارسال نامه الكترونيكی به همه كاربران و ...

 • امکان اتصال به سرویس های دیگر مانند Telegram و Google Analytics و Push Notification و Live Chat و SMS

وب سایت فروشگاه اینترنتی فروشگاه آنلاین فروشگاه الکترونیکی وب اپ

وب اپ نمایشگاه آنلاین نسخه پُرو استارتر

نسخه پُرو استارتر به شما کمک می کند تا یک ویترین کامل از محصولات و خدماتتان روی اینترنت ایجاد نمایید. در این نسخه قادر خواهید بود تا علاوه بر معرفی کسب و کارتان، تمامی محصولات خود را با درج قیمت و توضیحات کامل در سایت قرار دهید. شما می توانید سایت خود را طبقه بندی نمایید و به صورت نامحدود برای این طبقات زیر طبقه تعریف کنید و آیتم های ایجاد شده را در دسته بندی های مختلف قرار دهید.

از دیگر امکانات نسخه پُرو استارتر می توان به قابلیت مدیریت کاربران و تعامل با آن ها اشاره نمود. کاربران سایت می توانند برای آیتم های تعریف شده نظراتشان را ارسال کنند یا به آیتم های مورد پسند خود رای بدهند. این فرآیند به شما کمک می کند تا صدای مشتری را در خصوص کسب و کارتان دقیق بشنوید و در تصمیمات مدیریتیتان اعمال نمایید.

در نسخه پُرو استارتر می توانید سیستم جستجوی داخلی برای سایتتان به صورت دلخواه تعریف و تنظیم نمایید. شما می توانید با عناوین مورد نظر امکان جستجو در سایت را برای کاربران مهیا کنید. این ویژگی به مخاصبین شما کمک می کند تا به اطلاعات مورد نیاز خود در سایت به راحتی و در کمترین زمان دسترسی پیدا کنند.

از امکانات ویژه نسخه پُرو استارتر گزارش گیری های پیشرفته از عملکرد سایت می باشد. شما می توانید روی نمودار آمار بازدید سایتتان را بطور واقعی و بصورت روزانه، ماهانه و سالانه مشاهده نمایید. همچنین از رفتارهای کاربران روی سایت می توانید گزارش دریافت کنید و بر اساس این گزارشات استراتژی های مناسبی برای پیشرفت سایتتان تدوین کنید.

تعریف فیلدهای پویا یکی دیگر از امکانات وب اپ می باشد که به شما اجازه می دهد تا با کلمات ربط مورد دلخواه آیتم های مختلف را به یکدگیر متصل و مربوط نمایید. این امکان در ورود اطلاعات به شدت به شما کمک می کند. در واقع می توانید یک آیتم را یک بار در سایت تعریف کنید و به طور نامحدود در آیتم های دیگر از آن استفاده کنید.

یکی از ویژگی های وب اپ نسخه پُرو استارتر مدیریت بخش تبلیغات آن می باشد. سایت شما می تواند محل تبلیغات افراد حقیقی و حقوقی دیگری باشد و برای شما کسب درآمد نماید. سیستم نمایش تبلیغات در نسخه پُرو استارتر بسیار حرفه ای طراحی شده است و شما را قادر می سازد تا گزارشات دقیقی به درخواست کننده این سرویس روی سایتتان ارائه کنید.

وب اپ نسخه پُرو استارتر برای موتورهای جستجو کاملا قابل فهم و خواندن می باشد که این امر موجب می شود سئو سایت شما بسیار موثر می باشد. شما هر آیتمی که در وب اپ تعریف کنید می تواند به عنوان یک صفحه مستقل به موتورهای جستجو معرفی شود.

مدیریت پیوندها، دانلودها، صفحات و پرونده های خود را به وب اپ بسپارید. با وب اپ کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. در وب اپ RSS Feed و Site Map وب سایت شما به صورت خودکار ساخته می شود.

در وب اپ می توانید قابیلت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را برای هر آیتم که تمایل داشته باشید فعال کنید. اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی در سئو سایت شما بسیار موثر می باشد.


وب اپ فروشگاه آنلاین نسخه  گُلد

نسخه گُلد یک فروشگاه الکترونیکی تمام عیار با همه امکانات نسخه پُرو استارتر می باشد. در نسخه گُلد می توانید محصولات خود را با جزئیات کامل معرفی نمایید و امکان فروش آنلاین را در فروشگاه خود فعال یا غیر فعال کنید. مدیریت گروهی قیمت ها، درصدهای تخفیف و موجودی کالا در این نسخه فراهم شده است.

در نسخه گُلد شما می توانید فاکتورهای فروش را بر اساس نوع درگاه بانکی و وضعیت آن ها مدیریت نمایید. همچنین کاربران شما نیز می توانند وضعیت خریدهای خود را پیگیری کنند. از ویژگی های مهم نسخه  گُلد امکان تعریف و مدیریت کوپن تخفیف در هنگام خرید از فروشگاه آنلاین برای مشتریان و کاربران می باشد.یک قابلیت بسیار بسیار مهم، امکان محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در وب اپ فراهم است.

از امکانات کاربردی نسخه گُلد می توان به امکان تعریف مناطق و روش های ارسال اشاره نمود. شما می توانید مناطق تحت پوشش ارسال محصولات خود را در دو سطح تعریف کنید و متناسب با هر منطقه روش ارسال و هزینه برای آن مشخص کنید.

مناطق در وب اپ بصورت پیش فرض تعریف شده است. تمام استان های ایران با آخرین تقسیمات شهری جهت ثبت آدرس کاربران در سایت وجود دارد.

در نسخه فروشگاهی وب اپ تمام رویدادها بصورت Real-Time برای مدیران هر بخش سایت ارسال می شود. همچنین می توانید از امکان ثبت لاگ سیستم استفاده کنید تا تمام اتفاقات سایت را به همراه آی پی کاربران و زمان حضورشان مشاهده نمایید.

وب اپ در ایجاد ارتباط با کاربران و مشتریان بسیار موثر و قدرتمند می باشد. شما می توانید علاوه بر استفاده از سیستم پیام داخلی برای کاربران با دسته بندی های مختلف ایمیل گروهی ارسال کنید.

کاربران سایت شما می توانند از محصولات مورد علاقه خود لیست علاقمندی ها تهیه کنند و هر زمان که بخواهند اقدام به خرید محصول نمایند. این فرآیند امکان خرید از فروشگاه اینترنتی شما را بیشتر می کند.

وب اپ به شما کمک می کند تا در اینترنت حضوری مستـمر و پر بازده داشته باشید. با فروشگاه اینترنتی دامنه فروش خود را توسعه دهید.


  
دارای امتیاز از 11 رأی