به وب اپ خوش آمدید
تعداد بازديد: 1753 بار
 در مجموع 11 راي

معرفی وب افزار وب اپ

نمایشگاهی: نسخه پُرو استارترفـروشگاهی: نسخه گُلد
وب اپ سایت ساز فروشگاه ساز کسب و کار اینترنتی وب افزار وب اپ در یک نگاه
 • ايجاد طبقه‌بندی كالا و خدمات در سه سطح

 • تعريف تمامی فيلدها به طور پويا

 • معرفی كامل محصولات و مشخصات هر كالا

 • ثبت آرا و نظرات درباره تمامی آيتم‌ها

 • مديريت فروشگاه به طور كاملاً شبكه محور (Web Base)

 • امكان تعريف روش‌های ارسال و محاسبه هزينه آن به طور خودكار در هر فاكتور

 • روش پرداخت متنوع ريالی (تمامی كارت‌های بانك‌های عضو شبكه شتاب)

 • مديريت فاكتورها و فروش و موجودی كالاها

 • تعريف كوپن تخفيف

 • مديريت كاربران

 • مديريت تبليغات

 • مديريت پرونده‌ها

 • گزارش‌های متنوع فروش و آمار بازديد و ...

 • امكان ارسال نامه الكترونيكی به همه كاربران و ...

وب اپ نمایشگاه آنلاین نسخه پُرو استارتر

نسخه پُرو استارتر به شما کمک می‌کند تا یک ویترین کامل از محصولات و خدماتتان روی اینترنت ایجاد نمایید. در این نسخه قادر خواهید بود تا علاوه بر معرفی کسب و کارتان، تمامی محصولات خود را با درج قیمت و توضیحات کامل در سایت قرار دهید. شما می‌توانید سایت خود را طبقه‌بندی نمایید و به صورت نامحدود برای این طبقات زیر طبقه تعریف کنید و آیتم‌های ایجاد شده را در دسته بندی‌های مختلف قرار دهید.

برای محصولات خود در صورت نیاز به راحتی ویژگی‌هایی نظیر رنگ، سایز، مدل و... تعریف کنید و به محصولاتتان تنوع بیشتری دهید تا از شانس فروش بیشتری برخوردار شوند!

از دیگر امکانات نسخه پُرو استارتر می‌توان به قابلیت مدیریت کاربران و تعامل با آن‌ها اشاره نمود. کاربران سایت می‌توانند برای آیتم‌های تعریف شده نظراتشان را ارسال کنند یا به آیتم های مورد پسند خود رای بدهند. این فرآیند به شما کمک می کند تا صدای مشتری را در خصوص کسب و کارتان دقیق بشنوید و در تصمیمات مدیریتیتان اعمال نمایید. صندوق پستی داخلی نیز یکی دیگر از امکانات وب اپ نسخه پُرو استارتر می‌باشد که برای کاربران فضای ارتباطی اختصاصی با شما را فراهم می‌سازد.

از امکانات ویژه نسخه پُرو استارتر گزارش گیری‌های پیشرفته از عملکرد سایت می‌باشد. شما می‌توانید روی نمودار آمار بازدید سایتتان را بطور واقعی و بصورت روزانه، ماهانه و سالانه مشاهده نمایید. همچنین از رفتارهای کاربران روی سایت گزارش دریافت کنید و بر اساس این گزارشات استراتژی‌های مناسبی برای پیشرفت سایتتان تدوین کنید.

فایل‌های جانبی در این نسخه به راحتی قابل بارگذاری و مدیریت در سایت می‌باشند. یکی از ویژگی‌های وب اپ نسخه پُرو استارتر مدیریت بخش تبلیغات آن می‌باشد. سایت شما می‌تواند محل تبلیغات افراد حقیقی و حقوقی دیگری باشد و برای شما کسب درآمد نماید.

وب اپ نسخه پُرو استارتر برای موتورهای جستجو کاملا قابل فهم و خواندن می باشد که این امر در سئو سایت شما بسیار موثر می‌باشد.


وب اپ فروشگاه آنلاین نسخه  گُلد

نسخه گُلد یک فروشگاه الکترونیکی تمام عیار با همه امکانات نسخه پُرو استارتر می باشد. در نسخه گُلد می‌توانید محصولات خود را با جزئیات کامل معرفی نمایید و امکان فروش آنلاین را در فروشگاه فعال کنید. مدیریت گروهی قیمت‌ها، درصدهای تخفیف و موجودی کالا در این نسخه فراهم می‌باشد.

فاکتورهای فروش خود را مدیریت کنید! ببینید هر محصول چه تعداد فروش داشته است و بر این اساس روی سایت خود جهت ارتقاء فروش تصمیم‌گیری نموده و اقدامات لازم را اعمال کنید. مثلا برای محصولات کم‌تر فروخته شده کوپن تحفیف در نظر بگیرید یا آن‌ها را به عنوان پیشنهاد ویژه در سایت نمایش دهید.

هر چقدر گزارشات دریافتی از سایت شما کامل‌تر و دقیق‌تر باشد رفتار مشتری را بهتر و بیشتر زیر نظر دارید، این گزارشات رفتاری بهترین عوامل برای رشد و توسعه کسب و کار شما محسوب می‌شوند. نسخه گُلد از تعداد فروش و میزان فروش بصورت روزانه، ماهانه و سالانه گزارش نموداری ارائه می‌دهد تا ببینید کی و کجا فروش بیشتری داشته‌اید!

از امکانات کاربردی نسخه گُلد می‌توان به امکان تعریف مناطق و روش‌های ارسال اشاره نمود. شما می‌توانید مناطق تحت پوشش ارسال محصولات خود را تعریف کنید و متناسب با هر منطقه روش ارسال و هزینه مجزا (بر اساس وزن محصول) برای آن مشخص کنید. مناطق در وب اپ بصورت پیش فرض شامل تمام استان های ایران با آخرین تقسیمات شهری تعریف شده است.

در نسخه فروشگاهی وب اپ تمام رویدادها بصورت Real-Time برای مدیران هر بخش سایت ارسال می‌شود. همچنین می‌توانید از امکان ثبت لاگ سیستم استفاده کنید تا تمام اتفاقات سایت را به همراه IP کاربران و زمان حضورشان مشاهده نمایید.

ارسال ایمیل گروهی یکی از مهم‌ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود در وب اپ نسخه گُلد قادر خواهید بود تا ضمن ایجاد گروه‌بندهای متنوع کاربران سایت، برای آن‌ها ایمیل‌های تبلیغاتی ارسال کنید.

وب اپ به شما کمک می کند تا در اینترنت حضوری مستـمر و پر بازده داشته باشید. با فروشگاه اینترنتی دامنه فروش خود را توسعه دهید.


  
دارای امتیاز از 11 رأی