سیاست های حفظ حریم کاربران

شما می‌‏توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد وب‌سایت‏ وب اپ شده و در آن‏ به جستجو بپردازید اما به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و ثبت نام کنید دیگر کاربر وب سایت محسوب می‌شوید.

لازم به ذکر است ما این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌داریم که سیاست حفظ حریم شخصی وب سایت را هر زمانی اصلاح کرده و این موضوع را از طریق به روزرسانی این صفحه اعمال می‌کنیم و اگرچه این موضوع را به طرق مختلف به کاربران اعلام خواهد کرد اما این وظیفه کاربر است که از این تغییرات آگاه باشد، عدم آگاهی به هیچ عنوان رافع مسئولیت وی نیست.

  • وب‌سایت وب اپ خود را موظف می‌داند حتی المقدور تمهیدات فنی براﻯ حفظ حقوق كاربران و جلوگیرﻯ از نفوذ اخلالگران به سیستم را فراهم كند.

  • ما تمامی اطلاعات خصوصی کاربرانی را که به صورت داوطلبانه جهت ثبت نام در سایت و استفاده از بخش‌های مختلف آن جمع آوری می‌شود، محرمانه تلقی کرده و تحت هیچ شرایطی بدون كسب اجازه از صاحبان اطلاعات، آن‌ها را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نمی‌دهیم، مگر به منظور پاسخگویی به درخواست‏‌های نهادهای قضایی و قانونی، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از مالکیت و حقوق مادی و معنوی سایت. لذا کاربران با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار می‌دهند و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‌باشد.

  • همه اطلاعات مربوط به پرداخت‌های آنلاین از قبیل شماره کارت بانکی، رمز دوم، کد اعتبار سنجی و تاریخ انقضاء از طریق پرداخت الکترونیک سامان دریافت و پردازش می‌‌شود. ضمنا امنیت این اطلاعات توسط شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک تضمین و تامین گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت اینترنتی بانك سامان دیدن فرمایید.

  • ما ممکن است این اطلاعات را جمع‏ آوری و ذخیره کنیم: نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس، اطلاعات مالی، مانند شماره حساب بانکی، تاریخچه خریدها و ثبت سفارشات.

  • وب اپ ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وب سایت وب اپ می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  • کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت وب اپ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن‌ها را در چارچوب فوق‌الذکر به وب اپ اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.استفاده از www.webapp.ir بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.